23 Čvn

Odstávka

Zavřený závod jednoho z našich subdodavatelů v Tunisku ( YURA- celostátní lockdown ) znamená, že tento pátek 25.06.2021 u nás ani na jedné ze směn NEPOJEDE VÝROBA! Většina zaměstnanců bude tedy ten den doma na 80-ti % průměrného výdělku, nicméně jak už bývá v takové situaci zvykem, vybraní zaměstnanci mohou býti standardně „povoláni“ do práce..

Nastalý výpadek bude snaha zacelit mimořádnými výrobními přesčasy, a to v úterý 06.07. ve státní svátek ( ranní + odpolední ) a sobotu 10.07. ( jen ranní ). Rovněž pamatujte, že jakmile se k přesčasu upíšete, již neexistuje cesta nazpět.. :-)))

Výroba na převodovkárně bude probíhat beze změn, tj. bez odstávky i následných přesčasů..

 

9 komentářů: „Odstávka

  1. Nepodepsal jsem. Na otázku proč nejdu jsem řekl, že z náboženských důvodů. Na jeho další nátlak jsem reagoval otázkou jestli to má být z jeho strany nějaká forma diskriminace kvůli mému náboženskému vyznání. Odešel. Zkuste to také

  2. Co když mi tl řekne že mám v pátek přijít do práce, já přijdu ale odmítnu přiděleno práci (uklízení) jsem přece operátor výroby a ne uklízečka, mohu se jen postavit na linku a očekávat standartni práci, tj. Skládat auta?

    1. V pracovní smlouvě, respektive v popisu práce máš mimo jiné napsáno i „úklid na pracovišti“ nebo něco takového.. Takže WC Tě uklízet asi nepošlou, ale pokud Ti nařídí hodit do pucu věci na lince, tak jde o legitimní požadavek, bohužel…

  3. Dnes mě očekávejte na odpoledni směně a noční. Že si vás obejdu a půjdete povinné na přesčasy, někoho ale nechám doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..