7 Kvě

očkování v HMMC

Šuškanda se zhmotnila v realitu! Naše Společnost ve spolupráci s Moravskoslezským krajem zahajuje ve čtvrtek 13.05. odpoledne očkování proti onemocnění COVID-19.. Zaměstnanci se mohou skrze firemní portál objednat, a v přiděleném termínu ( po své směně ) nechat naočkovat přímo v areálu HMMC v Medical centru ( pokud mají „odpovídající“ věk ). Dotyční obdrží navíc „bolestné“ ve výši své čtyřhodinové mzdy + příspěvek na dopravu ( jako když jedete o víkendu na nevýrobní přesčas ).

Zaměstnanci subdodavatelských firem a široká veřejnost pak bude mít možnost se objednat ZDE, a dané očkování následně absolvovat v Centru zdraví mimo areál HMMC ( u hřiště ).

Očkování je zdarma a dobrovolné!

Podrobnosti ve firemním plátku, viz: HMMC special express 07.05.2021

26 komentářů: „očkování v HMMC

 1. Nevím jak vy, ale já se raději nechám očkovat přímo ve státem certifikovaném očkovacím centru. Tam mám jistotu, že mi nepíchnou vakcínu, která byla skladovaná ve špatné teplotě nebo nedej bože nějakou falešnou šarži od překupníků. Také mi přijde trapné předbíhat ty s vyšším věkem v populaci, kteří čekají v centrálním registru a kteří tu vakcínu potřebují víc než já.

   1. No jo očkování to je zlo. Nebýt jeho tak tu máme Žlutou zimnici, Hepatitudu, Břišní tyfus, vzteklinu, záškrt, tetanus, choleru, spalničky atd. Jak by tu bylo krásně bez těch očkování že?

 2. Jedná se o schválené vakcíny s čipem Qualcomm Snapdragon? A AstraZeneca bude? Potřebuji pročistit karpály

 3. Nemam aplikaci na Plusku. Jsem zamestnanec externi firmy v HMMC. Kde se mohu kontaktovat, zda je mozne ockovani?

 4. Jacques Attali byl poradcem François Mitterranda, tedy bývalého prezidenta Francie, a v roce 1981 napsal:

  „V budoucnu půjde o to najít způsob, jak zredukovat populaci. Začneme těmi starými. Jakmile člověk dosáhne věku 60 – 65 let, žije déle než produkuje a to stojí společnost moc. Poté budeme pokračovat těmi slabými a nepotřebnými, kteří společnosti nic nepřinášejí, protože jich neustále přibývá a pak především těmi hloupými.
  Nebudeme schopni zvládat miliony testů inteligence milionů lidí, jen si to představte. Něco způsobíme, pandemii, která bude cílená na určité lidi, opravdovou hospodářskou krizi, nebo ne, nějaký virus, který bude napadat staré nebo starší, to nehraje roli. Slabí nebo vystrašení podlehnou. Hloupí tomu uvěří a budou prosit, aby byli ošetřeni. Postaráme se o to, abychom měli naplánovanou péči. Péči, která bude řešením. Takže výběr idiotů se vyřeší sám, sami půjdou na porážku.“

    1. Attali odpovídá: „Ve chvíli, kdy člověk překročí věk 60-65 let, začíná žít déle než produkuje a tím se pro společnost stává drahým.” Dodává také: „Z pohledu společnosti by samozřejmě bylo výhodnější, kdyby se stroj života zastavil brutálně a okamžitě, než kdyby se zpomaloval postupně.”

     Rozhovor v knize uzavírá Attali následovně: „Eutanazie bude v každém případě jeden z nezbytných nástrojů naší společnosti v budoucnosti… Základním kamenem socialistické společnosti je svoboda, a sebevražda je základní svobodou. Tím pádem je přímé či nepřímé právo na sebevraždu absolutní hodnotou v tomto typu společnosti. V kapitalistické společnosti budou stroje na zabíjení v případě, že se život stane příliš nesnesitelný či jeho prodlužování neúměrně drahé, běžnou záležitostí. Domnívám se, že eutanazie se v budoucnosti stane běžnou součástí společnosti, ať už bude považována za základní svobodu či za zboží.”

     Takže co nechápete na tom, že to byl psychopat a sociopat v jedné osobě? Kapitalisti chtějí udělat přesně to, co uvádí v knize – udělat život starším 65 let tak nesnesitelným, aby dobrovolně spáchali sebevraždu. To je celá jeho myšlenka.

 5. HA bolestné v podobě 4hodinivé mzdy? A co takhle třeba 100 000,- Kč když mám riskovat své zdraví?

  1. Problém může nastat u lidí, kteří plánují děti.
   V úvahu přichází problémy při početí, nekvalitní spermie a v neposlední řadě demence či jiné nemoci od narození.
   Zkracování délky života o ca.10%, problémy ihned po očkování..
   Za tohle mě oběd zdarma a pár stovek v hrubém navíc nestojí..

   1. Zdroj ?? Jak může někdo říct po půl roce co je vakcína ,že zkracuje život o 10% ??? Jouda z horní dolní jedině

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..