9 Bře

Podklady z MPSV + výsledky I. testování

Možná se to někomu bude hodit, takže níže máte stanovisko předmětného Ministerstva ohledně povinného testování zaměstnanců a jeho pracovněprávní souvislosti, které je bohužel v rozporu s tím, co se uvádí na firemním portále, no a také info ohledně tzv. „izolačky“ pokud jste „ho“ náhodou chytli..

povinné testování zaměstnanců a jeho pracovněprávní souvislosti

výpočet tzv. izolačky

Výsledky I. testování u nás v HMMC: 

 • za 24 hodin otestováno 2.801 zaměstnanců
 • 69 z nich mělo pozitivní výsledek ( Finální montáž 51, Kontrola a plánování výroby 2, Zajištění kvality 1, Kontrola kvality 8, Lisovna 3, Svařovna 3, Řízení strategického nákupu dílů 1)
 • někteří zaměstnanci nemuseli test podstoupit s ohledem na to, že v posledních 90-ti dnech prodělali COVID19 a tuto skutečnost doložili

 

21 komentářů: „Podklady z MPSV + výsledky I. testování

 1. Aktualne kazdych 7 minut umre v CR nekdo na Covid-19. Sice nevim jakou hodnotu ma lidsky zivot ale rekl bych ze asi vetsi nez je cena 7 aut ktere tady za tu dobu vyrobime.

 2. A to si jako budou muset vsichni pozitivne testovani nekvalitnimi antigennimi testy brat kazdy tyden nemocenskou ?Kdyz se zahy potvrdi ze jsou negativni?Po PCR testu?Akorat ne vlastni vinou prijdou o dochazkovy bonus.K cemu je setrnejsi ale nepresny test?

 3. doufam ze probehla sterilizace saten jinak se vysledek sprchovani ukaze pri dalsim testovani

 4. Nemeli by nahodou vsichni ti kteri prisli do kontaktu s temi 69 pozitivnimi zamestnanci jit do karanteny? Uz tomu nerozumim.

 5. no cose povida ta ka montaži nejvice měla rani směna okolo 28 ale dotoho jsou započitani i kancelařšti a zbytek směn je napul

 6. Takže to mají všichni na finalní montáži takže nebudou lidi a nebude finální montáž v provozu takže zrušíme výrobu.

 7. Patriku šlo by od vedení vyšťourat přesné počty v rámci jednotlivých směn?

  Jinak záchyt 2,46 % přes antigenní testy je docela hrozivý. Připomínám, že tyto testy detekují pouze nemocné na vrcholu infekce, nikoliv nakažené, kteří ještě nejsou infekční.

    1. Nakonec můžou být i falešně pozitivní s PCR testem, což je opakovaně doložený fakt, který není zanedbatelný když místo 25 replikací se jich dělá 40-50.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..