4 Bře

Pandemický zákon

Povinné testování na pracovišti, dle předpokladů, rozdmýchalo vášně.. Specialisté- právníci z OS KOVO si však stojí za tím, že je potřeba dodržovat literu zákona, jenž tyto povinnosti / sankce upravuje.. Koncem února byl schválen tzv. „pandemický zákon“, a než se pustíte do dalších debat, je potřeba si prvně přečíst paragraf 2, odstavec 2, písmeno m), a s tím související paragraf 11, odstavec 2, písmeno d).

zákon o mimořádních opatřeních při epidemii onemocnění COVID -19 a zákon o kompenzačním bonusu pro rok 2021

Nelíbí-li se vám tento zákon, pak v příštích parlamentních volbách musíte volit jiné strany!

Myslíte-li si, že je tento zákon v kolizi s jinými zákony, pak se samozřejmě můžete obrátit na soud..

A narovinu, to je asi tak všechno, co s tím můžete/-me dělat, byť mě osobně jako předsedovi se to také nelíbí.. 🙁

6 komentářů: „Pandemický zákon

  1. Teď jsem četl,že testování souvisí s GDPR,nebo jak se to píše. A tudíž je to protizákonné. Tak nevím. A ještě nakládání s bioodpadem. Tak na personálním mi nemůže dát ani lejstro bez mého souhlasu,ale DNA mi vzít můžou? Podle toho,co jsem četl,tak ne.

  2. Pandemický zákon byl schválen, ale nenabyl platnosti!
    Poslanecká směmovna jej schválila, senát jej upravil a upravenou verzi už poslanci kvůli neshodám neschválili. Pak ještě následuje podepsání presidentem.

    1. Fake news- pandemický zákon poslanecká sněmovna nakonec schválila v upravené senátní verzi, prezident podepsal = vyšel ve sbírce listin = nabyl účinnosti.

  3. v tomto případě bude nejlepší pane předsedo bojovat o úplném uzavření podniku alespoň na dva týdny a potom to rozpustit a začít jako za starých časů na jednu směnu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..