27 Led

Pravidelné jednání se zaměstnavatelem

Po delší pauze ( zaviněné kolektivním vyjednáváním ) proběhlo dnes pravidelné jednání se zaměstnavatelem, jenž standardně probíhá na měsíční bázi. Bohužel, tentokráte nebylo vůbec veselé, neboť jsme byli zástupci Společnosti oficiálně informováni o záměru snižování stavů, co se celkového počtu operátorů týče. :-((( Podrobnosti naleznete v zápise z jednání, a to v zaheslované sekci „soubory je stažení“..

16 komentářů: „Pravidelné jednání se zaměstnavatelem

 1. Tohle je vrchol ostudnosti !! V HMMC jsem byl zamestancem od srpna, pracovní vykon jsem měl 100% , zadny problem semnou nebyl, tymak i grupak semnou byli velice spokojeni (za posledni 3,5 mesice jsem nemel ani jednu chybu) , dochazku jsem měl 100% až na jednu nemocenskou (tu jsem musel absolvovat 8dní kvuli tomu že nas v listopadu vyhnali ven do zimy kvuli kurakovi na zachode tudiz na mě vlezla angina a nemoc). Dneska jsem byl propušten, bylo mi zděleno ze jsem mel nejnizsi hodnoceni C ale ne kvuli nemocenske ?! ale kvuli prvnimu hodnoceni ktere se konalo 3 tydny po mojim nastupu – nebyl jsem dostatecne dlouho zamestatncem v tom danem kvartalu tudiz sem dostal C a diky tomu sem dostal černeho petra ? je toto normalni prosim vas? mam pritelkyni ktera je doma tehotna, musim sam platit najem zivit sebe i ji a kvuli tomu mě vyhodi ? co to ma za logiku ? hlavne ze si na nemocenske sedi skoro duchodci pul roku ze je neco boli a dal pokracuji v praci jakoby se nedělo, tohle se opravdu muže stat jenom v ČR, nikde jinde. Totalni ostuda, a to jsem byl konečně rád že dostavam slusne penize za normalni praci !!!!!!! A zkuste mi napsat ze mi nedate ani ten bonus na ktery mam narok v unorove vyplatě !!!

  1. To je a vždy byl standartní přístup k operátorům. Vždy se k lidem chovali jako ke kusů hovna. A jak mi jednou řekl Matuszek : já nevím co je zákoníku práce a ani mě to nezajímá!
   Tak co by jste chtěli od takové žumpy, ehm pardón firmy. Jsem rád že jsem utekl za včasu.

 2. Tak kmenových se asi nezbaví, spíše nebudou nabírat agenturní ale stejně budou všude chybět lidi a pak zase budou volat přesčasy přesčasy

 3. To už někteří agenturní z nás, zjístili před týdnem, kdy jsme byli na konci šichty propuštěni 🙂
  Spíš jsem zvědavý jak to v našem případě bude co se bonusů splatných k únoru týče. 🙂

  1. Pokud se nepletu, tak abys měl nárok na bonus musíš být stále ještě zaměstnancem (nesmíš dokonce být ani ve výpovědní lhůtě)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..