14 Led

Zúčtování daně za rok 2020

Členové, jenž si členský příspěvek nechávají strhávat přímo z výplaty ( tzv. ofiko členové )- potvrzení o zaplacených odborových příspěvcích za rok 2020 v řádném termínu předáme, ostatně jak už bývá dobrým zvykem, hromadně na mzdovou účtárnu. Nemusíte se tedy vůbec o nic starat! 🙂

Členové, jenž členský příspěvek hradí skrze trvalý příkaz ze svého bank. účtu ( tzv. tajní členové )- potvrzení o zaplacených odborových příspěvcích za rok 2020 na mzdovou účtárnu automaticky nepředáváme, ale lze si o něj zažádat výhradně skrze email odboryhmmc@email.cz či kontaktní formulář ZDE, a my vám jej na uvedenou emailovou adresu zašleme v elektronické podobě nazpět. Stejný postup platí i pro ty členy, kteří si dělají daně sami.

Upozorňujeme, že jednotlivá potvrzení budeme mít fyzicky k dispozici až od 01.02.2021