31 Srp

Mimořádná opatření vydaná Ministerstvem zdravotnictví

S účinností od 31.08.2020 23:59 hod ruší KHS v Ostravě mimořádná opatření číslo 22 a 23.

mimořádné opatření číslo 22 KHS

mimořádné opatření číslo 23 KHS

S účinností od 01.09.2020 vydalo naše Ministerstvo zdravotnictví aktualizovaný soubor mimořádných opatření platnou pro celou ČR, a jejich platnost je až do odvolání.

Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani-1

Mimoradne-opatreni-zakaz-a-omezeni-hromadnych-akci-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani-1

Mimoradne-opatreni-izolace-a-karantena-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani

No a co to konkrétně ( a laicky řečeno ) znamená pro práci v HMMC? Že úderem dnešní půlnoci ( takže již v průběhu noční směny ) můžete při výkonu své práce odložit roušky!!! A to bez ohledu na tepelnou zátěž či vzdálenost od dalšího kolegy.. 🙂 Jistě se najdou nadřízení, kteří vám budou tvrdit, že jim ještě nic nepřišlo mailem, že o ničem neví apod.. Nicméně to vás nemusí absolutně vůbec zajímat, jelikož neznalost legislativy nikoho neomlouvá, a to ani je! 🙂 

Ať už ale platí to či ono, vy, co máte pocit, že na vás cosika leze ( a nemyslíme tím zrovna vaší drahou polovičku ), roušku- i s ohledem na vaše kolegy, noste po dané období nadále..

5 komentářů: „Mimořádná opatření vydaná Ministerstvem zdravotnictví

  1. Dnes nám sdělovali že roušky platí i v září, tak mám vzít kladivo a Korejcovi to vysvětlit pomocí kladiva že roušky už nemáme mít? Udělejte si v tom KOVO pořádek každý tvrdí něco jiného.

  2. Že úderem dnešní půlnoci ( takže již v průběhu noční směny ) můžete při výkonu své práce odložit roušky!!! Tady bych byl opatrný… Záleží také na interním předpisu firmy. Pokud to firma požaduje po zaměstnancích, tak to musejí dodržovat.

    1. Roušky nejsou vedeny jako OPP v žádném interním předpisu naší firmy = firma nemá na základě čeho požadovat, aby je i nadále zaměstnanci hromadně nosili.. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..