22 Čvn

Pravidelné jednání

Dnes proběhlo po nějaké pauzičce další pravidelné jednání se zaměstnavatelem, a kdo má zájem si přečíst zápis, nechť koukne do zaheslované sekce „soubory ke stažení“. 🙂 Ti členové, jenž z nějakého důvodu ještě neznají heslo, nás mohou kontaktovat skrze naše obvyklé informační kanály ( web / aplikace / FB ) a heslo jim po ověření členství v naší ZO rádi sdělíme.

26 komentářů: „Pravidelné jednání

 1. Ani pandemie nezabrzdila plány automobilky na výrobu nového modelu.

  V nošovickém závodě se proto chystá velká investice, k linkám by se měla vrátit i třetí směna a už na podzim sjede z výrobních linek nové SUV, nástupce populárního Tucsonu.

 2. Spirála koronavirové krize se roztáčí. Čeká vás propouštění a nižší mzdy.

 3. Výroba automobilů v Německu v letošním roce klesne o 26 procent na 3,4 milionu vozů, tedy na nejnižší úroveň od roku 1974. Předpověděl to podle agentury DPA odborník na automobilový průmysl Ferdinand Dudenhöffer. Varoval rovněž, že v německém automobilovém průmyslu hrozí vlna propouštění zaměstnanců. Automobilový průmysl se nyní po celém světě potýká s negativními dopady koronavirové krize, která těžce zasáhla výrobní aktivity i poptávku. „Podle našich odhadů bude krize v Německu stát přes 100.000 pracovních míst v odvětví výroby automobilů a automobilových součástek,“ uvedl Dudenhöffer.

  1. A lovci kachen jsou tady zase chytri proč teda nejste prezidenti hyundai nic nevíte proto děláte operatory a ne ve vedeni byste hned nejraději všechny propustily nebo seděli doma a nedělali nic každou chvili se někde ruší nějaká linka a nepropousti se a propouštět nebude prvně začnou lidem sahat na hodnocení a bonusy aby ušetřily až nebudou mít lidem na co sahat pak můžete teprve spekulovat o propouštění a hyunda i kdyby jedna směna robila a dvě seděli doma je hyundai pořád v zisku akorát ne 8 miliard ale 1.5 miliardy radši běžte vsichni robit ,uchovejte vestecke koule nereste kachny .

 4. Dobrý den,
  dostanu kmenoví zaměstnanci nabídku k ukončení pracovního poměru s odstupným? Nebo jen vykopnete agenturní bez náhrady?

 5. Nevim co si beckova smena stezuje vzdyt to budou oni kdo budou v historii nesmazatelne zapsani jako ti kdo meli posledni nocni smenu 🙂

 6. Souhlasím. Nábor nových už je zastaven a když nebudou prodlužovat agenturním smlouvy tak se postupně dostanou na začátku roku 2021 na čísla pro dvousměnný provoz.

  1. Ano, je tomu tak. Postupně agentůrovým zaměstnancům vyprší smlouvy a stav se stabilizuje na dvě směny + 20% nadstav.

   1. Bože je tam vložený jeden týden s nočníma kvůli celozávodní dovolené a tady si jako někteří myslí, že najíždíme zpátky na třísměnný provoz? Naivita

  2. Agenturní nemají určeno kdy jim skončí smlouva ,mají smlouvy na dobu dočasně nutnou tam není napsané datum konce.

 7. Z toho prepisu jednani a z vyhybavych odpovedi citim ze o zruseni jedne smeny uz je rozhodnuto. Muj tip je leden 2021

 8. Za to ten dosazeny trouba Novák nemůže, poslouchá jen rozkazy nadřizených. Fabián to taky dělal a šel do výšší ligy.

 9. Na facebooku koluje „znáte někoho kdo měl koronavir?“ a já se ptám „znáte někoho kdo si koupil nové auto?“ Nechápu proč rozjíždějí třetí směnu když ve srovnání se stejným obdobím loňského roku spadl v Evropské unii prodej nových automobilů o 76,3 procent. Vytloukají klín klínem? Nebo už děláme zásoby na příští rok aby se pokryl výpadek po zrušení jedné směny?

 10. Trošku ten přepis jednání připomíná odpovědi při tiskovce velení ruského námořnictva po potopení ponorky Kursk

  1. nejlepsi strejne CV on veri ze se to rozjede na standartni kapacitu takze nemusi vedet kdy firma prodelava 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..