20 Bře

Vše ohledně COVID-19 ve vztahu k práci

Na tohle téma existuje plno otázek, rovněž i odpovědí, které jsou však rozesety po celé síti.. 🙁 No a proto OS KOVO zřídil speciální stránky věnované právě tomuto tématu!!! Doporučuji řádně nastudovat, a pokud se vám nepodaří nalézt odpověď na konkrétní dotaz, neváhejte se zeptat přímo na forum! To je rovněž součástí těchto stránek, a na dotazy odpovídají přímo specialisté z OS KOVO..

https://www.oskovo.cz/os-kovo/coronavir-covid-19

 

A doplňující informace naleznete třeba i zde: https://www.okoronaviru.cz/

9 komentářů: „Vše ohledně COVID-19 ve vztahu k práci

 1. Uvidíme jak dopadne středeční jednání o datu spuštění výroby.
  Pokud 6.4 budou mít hlavně dodavatelé problém. Poláci nemůžou do práce, resp.jeden den a pak dva týdny v karanténě doma..

 2. Nošovický výrobce Hyundai Motor Manufacturing Czech a české zastoupení značky Hyundai Motor Czech poskytly vládě České republiky finanční dar ve výši 10 000 000 Kč. Kromě finanční částky darují Moravskoslezskému kraji, městu Frýdek-Místek a obcím v okolí výrobního závodu 20 000 respirátorů typu FFP2 v hodnotě 3 250 000 Kč. Napříč Českou republikou pak bezplatně zapůjčí vozy nemocnicím a zdravotním centrům.

  1. Jaka smena?

   Jinak zajimave je ze aktualne je v nasem kraji podle MZ 81 nakazenych, ale podle hygienicke stanice MS kraje je to 111

   1. Kdo má přehled kolik nakažených novým typem koronaviru hlásí z hyundai, Glovis, Mobis, Dymos, aj. ?

   2. Škodárna prodloužila odstávku minimálně do 14.4. Hyundai má v plánu rozjezd 6.4. To ksem zvědavý kolik lidí se v halách tím virem nakazí, jestli to vážně spustí !

   3. Ty počty v té době neseděli, protože laboratoře z našeho kraje vyhodnocovali i pro jiné kraje a oni pak tyto případy vykazovali chvíli za náš kraj. Každopádně aktuálně k 29.3. je v našem kraji 252 pozitivních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..