7 Lis

Adventní zájezd do Krakova

Letos poslední námi pořádaná akce a to v neděli  08.12.2019. Tentokráte navštívíme krásné historické město- Krakov 🙂 Odjezdy: Frýdek- Místek žel.st. 07:35h, Ostrava hl.n. 08:10h. Příjezd nazpět pak týž den, nejpozději před osmou hodinou večerní..

Doprava klimatizovaným autobusem s kapacitou 48 míst.. Do 24.11.2019 se mohou registrovat pouze naši řádně platící členové, po tomto datu pak lze „zabukovat fleka“ i pro své známé atd., a to až do vyčerpání kapacity busu. 

Začít závazně se registrovat můžete od dnešního dne 07.11.2019 ve 12:00 hod, a to výhradně elektronickou formou skrze kontaktní formulář zde na webu či přímo na mobilní aplikaci, nebo rovněž emailem na adresu odboryhmmc@email.cz !!! Nezapomeňte do zprávy napsat své jméno, ID číslo a místo nástupu ( Frýdek- Místek žel.st. / Ostrava hl.n.).

Každý musí provést rezervaci pěkně sám za sebe, tj. žádné hromadné žádosti o rezervaci nebudou akceptovány!!!

 

Spoluúčast ve výši 150Kč je pak potřeba uhradit v hotovosti nejpozději do neděle 24.11.2019.

PŘEDTÍM VŠAK VYČKEJTE NA EMAILOVÉ POTVRZENÍ, ŽE JE VOLNÉ MÍSTO JEŠTĚ K DISPOZICI !!!

Ideální je poté daný obnos vhodit do sběrného boxu na vrátnici, a to v podepsané a zalepené obálce, se jménem plátce. Nebude-li rezervace včas uhrazena, bude dané místo nabídnuto dalšímu zájemci v pořadí!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..