13 Úno

Agónie ohledně hromadného čerpání dovolené

V pondělí 18.02.2019 ve 12:00h proběhne s vedením Společnosti speciální jednání ohledně hromadného čerpání dovolené v letošním roce. Jak je již v Zákoníku Práce uvedeno, na tomto se s námi musí dohodnout. Varianty vývoje jsou z našeho pohledu následující:

verze 1/ vedení Společnosti oficiálně navrhne čerpání hromadné dovolené na přelomu července / srpna jak jsme v našem závodě zvyklí = ihned podepisujeme
verze 2/ vedení Společnosti oficiálně navrhne čerpání hromadné dovolené v jiný termín = ten den nepodepisujeme a agónii ještě o tři dny prodlužujeme. Na naší mobilní aplikaci po tu dobu vystavíme neanonymní anketu ( aby jsme poznali zda-li hlasoval náš člen / zaměstnanec ) s tím, aby se nám lidé jasným a většinovým názorem vyjádřili, zda-li ten jiný navrhovaný termín ze strany Společnosti odsouhlasit a podepsat, či nikoliv ( anketu nechceme vystavovat dříve, dokud z jednání nebude zaměstnancům k dispozici zápis, ve kterém bude uvedena veškerá argumentace )

24 komentářů: „Agónie ohledně hromadného čerpání dovolené

 1. Vyhovuje verze č.1. Doufám, že se to změní jinak děti tráví volno s každým rodičem samo.

 2. Verze 2 . A to ze lidi si nakoupili zájezdy je jen jejich problém aniž by věděli kdy bude celozavodni dovolená.

  1. Přesně tak, vidím to s těmi časnými nákupy naprosto stejně. Je to jen jejich hloupé, hamižné a naivní rozhodnutí.

 3. Osobně mi to je celkem jedno pokud to bude v průběhu prázdnin. Chápu že většina je zvyklá na termín podle verze 1,ale čekám, že Hyundai si bude trvat na svém. Nejhorší co nás může potkat je agonie prodlužovaná někde do května… Pokud tak moc trvají na svém, ať dají pololetní bonus ve výši 100% jako kompenzaci (nejlepší destinace jsou už vykoupené, slevy v háji a Last minuty v takovém kvantu taky nehrozí). Tím můžou poděkovat zaměstnancům.
  Hezký víkend všem

  1. Zcela s tebou souhlasim…vsechny zajezdy jsou jiz vyprodany a uz zustavaji jen ty drahe…takze „kompenzacni bonus“ by byl vhodnou omluvenkou pozdniho schvaleni cerpani celozavodky.

   Jinak za me 1. navrh 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..