25 Říj

Príští týden se začíná vyjednávat…..

Včera v odpoledních hodinách ( a tedy v zákonné lhůtě ) jsme obdrželi odpověď vedení Společnosti na náš návrh kolektivní smlouvy pro období od 01.04.2019 do 31.03.2020. Dle předpokladů, změny v navrhovaných bodech nepřijímají, a důvody k nepřijetí budou předmětem kolektivního vyjednávání. První kolo je v plánu již příští týden v úterý, a to od 12:30h!!!

Pro lepší představu, jak proces kolektivního vyjednávání probíhá, včetně zákonných lhůt, kdy se vyhlašuje stávka apod., naleznete ZDE v prezentaci.

Každý nám drží palce, přeje štěstí… Jenom o tom to ale není!!! Nejdůležitější věcí, kterou potřebujeme, je osobní odvaha každého z vás!!! 

1 komentář: „Príští týden se začíná vyjednávat…..

  1. Dovolím si tady hodit odkaz na graf (tabulku) ve kterém jde vidět jak na našem závodu a naší práci korejci bohatnou,(spíše na práci všech svých zaměstnanců a závodů).
    Tak si pak na něj zkuste vzpomenout až za pár měsíců budete spokojeni s 5% nárůstem mzdy. Můžete si být jistí že ve stejné chvíli se opodál budou korejci smát z toho jak se jim z naší práce do jejich kapes sypou zlaťáky.

    https://press.hyundai.cz/tiskove-zpravy/detail/27_2089-hyundai-opet-mezi-nehodnotnejsimi-svetovymi-znackami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..