1 Čvn

+!- HISTORICKÝ OKAMŽIK aneb SPOLEČNĚ MÁME VĚTŠÍ SÍLU +!-

Pro někoho to možná bude nezajímavá informace, nicméně o to více je důležitější- došlo k oficiálnímu sloučení obou Základních odborových organizací pod hlavičkou OS KOVO působících v našem podniku!!! Včera jsme v Nošovicích měli vzácnou návštěvu, předsedu OS KOVO pana Součka Jaroslava s doprovodem. Po prohlídce závodu a formálním obědě, dostali přítomní členové výboru možnost si s ním, bez asistence zástupců Společnosti, soukromě pohovořit. Po uvedení „do reality“ co se práce u nás jako takové týče, došlo i na předání zásadního dokumentu, ve kterém centrála OS KOVO potvrzuje formální sloučení obou ZO.

Takže sečteno podtrženo, od dnešního dne, tj. 01.06.2017 platí:

1./ v HMMC působí jediná odborová organizace a to ZO OS KOVO Hyundai Czech, IČ: 751 44 816. Členové menší ZO jsou plynule integrováni, a nyní s vedením Společnosti pilujeme podmínky i ohledně strhávání jejich členských příspěvků. Dohromady nás tak je již přes 700 odborově, A HLAVNĚ SPOLEČNĚ organizovaných zaměstnanců!!!

2./ Výbor ZO se na základě konference z 21.05.2017 rozšiřuje na 9 členů. Novým místopředsedou se stává pan Tomek Petr a druhým členem BOZP pan Henik Jaroslav ( oba z integrované ZO ). Kompletní složení Výboru ZO naleznete v sekci kontakty.

Založit odbory je relativně jednoduché.. Spojit je, to už ale stojí fůru času, práce a nervů! Desítky papírů, formalit, hodiny na RP v Ostravě apod.. To si člověk ani nedovede představit, jak je taková „maličkost“ složitá. 🙁 Všem, kteří nám v této aktivitě pomáhali, podporovali nás či vycházeli všemožně vstříc tímto upřímně děkujeme..!

oficiální dokument o sloučení

1 komentář: „+!- HISTORICKÝ OKAMŽIK aneb SPOLEČNĚ MÁME VĚTŠÍ SÍLU +!-

  1. Gratuluji, jde vidět že po těch letech dostali lidi rozum a nové vedení tomu rozumí a vše funguje!Dobrá práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..