17 Kvě

Konference

V neděli 21.05.2017 proběhne od 14:30h v restauraci Křivý pes ve FM ( malý salonek dole ) konference naší Základní organizace. Zváni jsou všichni nominovaní delegáti, kteří budou projednávat a následně hlasovat o těchto třech zásadních bodech:

1./ změnu základních dokumentů jako je Statut ( stanovy ) a Volební řád

2./ hlasování o spojení obou odborových organizací působících v HMMC a to k 01.06.2017

3./ rozšíření a dovolba dvou členů výboru

O výsledcích hlasování budou všichni ostatní řadoví členové informováni nejpozději následující den, a to skrze web, facebook a důvěrníky. Usnesení z této konference pak bude k dispozici i v zaheslované sekci “soubory ke stažení”.

VZO pevně věří v maximální zodpovědnost a účast všech delegátů tak, abychom se v té odborové činnosti hnuli zase o kousek dále, byť to nyní třeba vypadá jen jako nedůležitá “formalita”..