27 Bře

7. kolo vyjednávání o KS

Před dnešním jednáním jsme si řekli jaké máme karty na stole ( odborová organizovanost, vyjádřená “podpora” ze soboty 18.03., včerejší diskuze na setkání našich členů apod. ) a s tím šli do dnešního vyjednávání. Něco se nám líbí více, něco méně, ale nakonec je to vždy o kompromisu a k tomu jsme se dnes, de facto nějakým způsobem, snad i dohrabali.. Zápis je k dispozici na obvyklém místě.

3 komentáře: „7. kolo vyjednávání o KS

1. Zdravím velké díky odborům za vybojovaní slušných podmínek v této kolektivní smlouvě.Proti původní nabídce firmy je to velká změna k lepšímu..
    Přeji odborům mnoho nových a stalých členů.Snad si lidi uvědomí, že těch”200″kč mesíčně se jím mnohokrat vyplati..
    S Pozdravem…