9 komentářů: „Pravidelné jednání + 1.kolo vyjednávání o KS

  1. Pojdme do stavky nebojme se toho vzdyt je to smesne ci nam nabizi za tu drinu vubec si nas nevazi

  2. Neplašte, bude to stát stejně za starou bačkoru.odbory už teď rozesílají svým odborářum emaily pod jaké procento navýšení nepůjdou.

    1. Nikdo nic takového za naše odbory nerozesílá! Zase nějaká nepovedená „kachnička“..

  3. Chtěl bych se nového vedení odborů zeptat, jestli nenastal čas na to, aby ,,tajné“ informace ze zaheslované sekce byly KONEČNĚ veřejné? Právě tak, jako je tomu u kolegů v Žilině, kde se z webu odborových stránek dozví každý člověk vše, bez hesel a tajných sekcí. Vždyť v podstatě se nejedná o nic tajného, tak proč nějaká hesla? Zvažte to prosím a třeba se časem zlepší i informace a vše bude přesné a konkrétní. Informace, že jednání proběhne ,,v příštím týdnu“ má stejný význam, jako cedulka na úřadě ,,přijdu hned“ nikdo neví, kdy přesně to bude. Čím méně bude veřejných informací, tím méně bude chuť ostatních se přidat.

    1. Zápisy obsahují častokrát důvěrná data. Pokud je budeme zveřejňovat „per huba“, vedení do těch zápisů nedá téměř nic, takový jejich postoj.. Takže sečteno podtrženo,raději NĚCO v zaheslované sekci, než NIC úplně veřejně. Členové heslo znají nebo si o něj mohou napsat,no a Ti ostatní stojící stranou se musí spokojit s tím, co případně uveřejníme ve veřejně dostupném občasníku, v odborových nástěnkách na halách, FB profilu apod..

  4. Dobrý den,
    Nepracuji pro HMMC ale pro jednu z dodavatelských firem, vstup do odborů by pro mně znamenal docela potíže s vedením. Mám nějakou možnost se jako neodborář dostat k informacím ohledně kolektivního vyjednávání? Nebo prostě budu muset čekat na výsledek? Protože tento výsledek s týká i mne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..