25 Led

Výsledky voleb do výboru ZO 2017

Voleb se zúčastnilo bezmála 300 našich členů, DĚKUJEME !!!

Přesto, více jak potřebných 50% vašich hlasů získali pouze 4 kandidáti, a to: MATUŠEK PAVEL, ŠMOLDAS LIBOR ( oba na funkci do DARKu ), BACUL JAN na funkci člena výboru, a FUPŠO PATRIK na post předsedy ZO.. Během příštího týdne bychom měli vědět, po poradě s centrálou KOVO, jak se určí či dovolí zbytek výboru a DARKu.

Přesné výsledky naleznete níže v jednotlivých odkazech, naskenovaných volebních protokolech:

VP DaRK

VP VZO 1.strana

VP VZO 2.strana

VP předseda ZO

24 komentářů: „Výsledky voleb do výboru ZO 2017

 1. Tady tlachat můžeme jak chceme. Povzbuzovat lidi by bylo ale dobré mezi nima. Až odboráři začnou s ostatními více mluvit o problémech (né lanařit je, přesvědčovat, atd.), tak si myslím, že lidé budou mít větší chuť stát se součástí a žít s vědomím, že každý jeden má na změnu vliv. Takže jsem zvědav, kdy odboráři budou s ostatními mluvit, a né jen stále něco vzkazovat a informovat 😉

  1. Souhlasím.. Jakmile mi vyřídí přístupy do jednotlivých hal a absolvuji povinné místní školení BOZP, tak mě tam určo dle daného rozvrhu zajisté zahlédneš, a budu rovněž k dispozici pro případné debaty.. 🙂 Neboj, hne se to tím správným směrem, ale nejde to vše hned.. 🙁

 2. Kdyby ste raději napsali kolik procent navýšení mzdy budete navrhovat při kolektivním vyjednávání. Vaše osobní bojůvky o místečka uvnitř odborů moc lidí nezajímá.

 3. Odboráři i neodboráři chtěli změnu ve vedení odboru a mají ji. Jsem velice zvědav co ti neodboráři co chtěli jiného předsedu kolik jich vstoupi do odboru když se tak rozkřikovali nad Kuchařem že stojí za prd.

 4. Tak ted by uz mohlo vedeni zverejnit cely kalendar na tento rok kdyz vyhral ten co mel vyhrat ne? Anebo si tu hru protahnem az do konce jara?

  1. Bože ty jsi ale blbec s prominutím, chápu, že jsi skončil v Hyundai, nikde jinde by tě asi nevzali s takovým uvažováním.

 5. By mne zajímalo kdyby bylo flexikonto, o kolik by se zvýšil plat? Myslím že společnost ani nepotřebuje po nás flexikonto, když soboty jsou zaplněné jak oni potřebuji.

  1. Tak tech puvodnich 30 procent o kterych se suskalo od podzimu 2016 uz ted asi urcite nejsou ve hre

 6. Nechme se všichni překvapit, odbory budou fungovat, jen se mi zdá, že od začátku a těch 8 let to bylo asi zahřívání. Mnoho lidí čekalo, jak to dopadne. Přestaňte se tady hádat kdo to a kdo tamto, jde o společný zájem nás všech nebo ne? Proč lidé nevolili členy starého výboru? Proč jsme se nemohli spojit odborové organizace už dříve? Je mnoho otázek a žádná odpověď. Na nás všech to jen je…..

  1. Přesně je to jen o nás jak firmě budem pudem posledně ovečky a budem chodit soboty 2-3bojkotujem(není to přece povinné a budou muset NAS operátory nějak ohodnotit jde o je jejich čísla my sice přijde o přivýdělek ale vrátí se nám to(teď se seknem a sami přidají)protože budou muset přidat a NAS motivovat nebuďme už hloupí a dostaneME co si zaslouzime více peněz za soboty a tím se nám vrátí to co teď omezíme firma na to bude muset reagovat zvýšením za přesčas potrebujou NÁS oni a podle toho budou muset reagovat když nepujdem a aspon podporuje i odbory které budoudou za nás vyjednavat.Zamyslete se nad sebou jestli vám to stojí za to teď dělat ze sebe poslušnou ovečku nebo mít více za stejnou práci v sobotu (prijdem za ty 2-3 přesčasy o 6tku ale na tom zbytku co jich mají naplánovaných tak se nám to vrátí BUDOU MUSET PŘIDAT aby NAS donutili ;-)chodit) dekuju

 7. Gratuluju patrikovi. Po těch konferencích co jsem se jich zúčastnit za Kuchaře i jeho voleni na 4roky co slíbil že udela: zvětšení členské základny aktivitou (ktera byla vidět za branou 2KRAT za 4roky a bude vidět :-D) spousta lidí do odboru proto nechce,nechtěla( nebyla žádná iniciativa vstoupit do odboru předseda nebyl vidět ani jeho „levé ruky“ viz:lakovna svarovna které jsme viděli max 2krat do roka) kuchtík se jen chtěl držet korýtka at nemusim robit(protože ty odbory založil a pak se mohl klidně válet když MY ostatní se museli potit) doufám(a věřím tomu že bude změna k lepšímu a dostaneME konecne co si zaslouzime). !!!Lidi nebuďte jen poslušně ovečky zaslouzime si víc než nám dávají a ukažme firmě že NAS operátory potřebuje;-)

 8. Povezme si pohadku jak s FUPikem ve vedeni do 4 let dozeneme Skodu Auto v platech. Posledni prosim at zhasne 🙂

  1. Povězme si realitu- flexikonto pracovní doby jako ve Škodovce nechcete. 90% zaměstnanců v odborech tu také není a pochybuju, že kdy vůbec bude. 🙁 Ale platy chcete dohnat a mít stejné?! Tohle není na zhasnutí, ale rozsvícení mysli!!!

   1. Pár desítek hodin po volbách a už tu máme od tebe první náznak toho, že větší zvýšení platu = souhlas s flexikontem. Navíc mě pobavilo to skloňování NECHTETE. Ty už flexikonto chceš? Nebudu zhasínat ani rozsvicovat, jen zapalím svíčku za bývalé nezávislé odbory.

    1. Zjevně si nepochopil pointu.. 🙁 Bylo to myšleno tak, že ty jejich mzdy jsou taky něčím vykoupené, v případě flexikonta i dost draze! Co to budu moci ovlivnit, tak i nadále budeme jedinou automobilkou v ČR, kde tento zneužívaný systém NEBUDE!!! Bacha na tu svíčku, ať třeba z hlouposti nevyhoříš.. 🙂

 9. Taky dobře. Alespoň se konečně ukáže jak „tvrdě pracuje“ Fupšo 🙂 Zklamání bude velké 🙂 Ale tak máte co ste chtěli a na kuchtíka se už nebudete moct vymlouvat 🙂

  1. Stanko, ten kdo má zájem volit si čas najde vždycky. Vždycky mě učili, že pokud mohu něco udělat pro sebe navíc, tak se nemám bát.

 10. Tak zatím vede Kuchař. Budou se volby opět opakovat ? 🙂

  A Patrikovi určitě nebude vadit být místopředsedou pod Kuchařem 🙂

  1. a kdy jako vedl? 😀 možná první 2 hodiny, když tam přišla cela lisovna a kamarádi pana Kuchaře 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..