10 Zář

Odborový teambuilding

Ani neúspěšný zpěvák ze superstar, ani nikdo z vedení či KHS nám nezabrání v tom, jej dle plánu uspořádat..! 🙂

Tudíž jen připomínáme, že akcička je naplánována na tuto sobotu 12.09.2020, a to v čase od 15:00h do 22:00h v již tradičním obecním areálu v Palkovicích u FM, místní části Myslík. Jde o venkovní areál zastřešený velkým altánem, a byť nám má počasí přes den přáti, tak se přesto nezapomeňte řádně přiobléci, jelikož večery již bývají chladné..

Hodíme nějakou tu baštu, podebatíme nejen o situaci v našem podniku, a večer losneme tombolu o nějaké ceny. Na pozdní večer jsme zajistili jeden okružní bus, ale vzhledem k jeho omezené kapacitě a těžkému odhadu kolik vás vlastně dorazí, doporučujeme mít záložní plán pro cestu domů.. 😀

Více podrobností ZDE ve starším příspěvku, a těšíme se na vás za každého počasí!

!!! ZVÁNI JSOU SAMOZŘEJMĚ POUZE NAŠI ŘÁDNĚ PLATÍCÍ ČLENOVÉ ZO!!!

3 komentáře: „Odborový teambuilding

1. To smrdí roznášením nákazy a poté brbláním, „proč musím v práci nosit roušku „