26 Lis

IV. kolo kolektivního vyjednávání

Nový pracovní týden jsme si opět zpestřili dalším kolem vyjednávání o „lepších mzdových zítřcích“ pro naše zaměstnance, tentokráte již s pořadovým číslem 4..! 🙂 Aktuální stručnou podobu návrhu obou zúčastněných stran naleznete na obrázku níže, zápis pak opět naleznete v sekci „soubory ke stažení“.

Písemně nominovaným delegátům připomínáme, že v neděli 09.12.2018 v restauraci Křivý pes ve Frýdku- Místku, v čase 10:00- 12:00hod, proběhne konference, na které probereme aktuální vývoj v kolektivním vyjednávání, a také si odhlasujeme další postup ( další kola jednání / podpis KS / zprostředkovatel ).

2 komentáře: „IV. kolo kolektivního vyjednávání

  1. https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/skodovaci-dostanou-rekordni-vanocni-mzdu-v-prumeru-pres-sto-tisic-korun.A181206_090309_firmy-trhy_vlh
    V tomto škodováckém světle se ty naše vyjednávací „vítězství“ zdají poněkud mdlé :(. Neviňte z toho ale vedení odborů. Ty o tom nerozhodují. Jen si vzpomeňte na to jak jste v minulých letech rok co rok odsouhlasovali podepsání návrhů kolektivní smlouvy! Valné většině to stačilo. Tak ti co teď prskají tak ať také zavzpomínají na svůj podpis v kolonce „ano souhlasím s návrhem kolektivní smlouvy“ Rozhoduje váš podpis ano či ne.

  2. Proč dělají odbory tak velké ústupky vůči hmmc? Procento dolu každé vyjednávací kolo je trochu moc, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..