4 Říj

Zájezd do vinného skípku

Jak jsme psali ve včerejším čísle občasníku, začátkem listopadu má prvních 56 zájemců z našich odborových řad, možnost podívat se do vinného sklepa ve Velkých Pavlovicích.

Registrace je možná již dnes od 13:00 hod a to výhradně elektronickou formou skrze kontaktní formulář zde na webu či přímo na mobilní aplikaci, nebo také emailem na adresu odboryhmmc@email.cz !!! Nezapomeňte do zprávy napsat své jméno, ID číslo a místo nástupu ( Ostrava / Frýdek- Místek ).

Každý musí provést rezervaci pěkně sám za sebe, tj. žádné hromadné žádosti o rezervaci nebudou akceptovány!!!

Spoluúčast ve výši 300Kč je pak potřeba uhradit v hotovosti nejpozději do čtvrtku 25.10.2018.

PŘEDTÍM VŠAK VYČKEJTE NA EMAILOVÉ POTVRZENÍ, ŽE JE VOLNÉ MÍSTO JEŠTĚ K DISPOZICI !!!

Ideální je poté daný obnos vhodit do sběrného boxu na vrátnici, a to v podepsané a zalepené obálce, se jménem plátce. Nebude-li rezervace včas uhrazena, bude dané místo nabídnuto dalšímu zájemci v pořadí!!!