8 komentářů: „Občasník číslo 52

1. Co zkusit vyjednat nějaký výhodnější tarif? Myslím výhodnější než 266Kč za 3Gb jako v HMMC. U PČR chodí lidi do odborů v podstatě díky tarifu a ostatním bonusům. Tady mi nepříjdou moc výhodné odměny.

1. Třeba udělat nějaký jiný typ náboru s jinym typem motivace… aby lidi bylo více. Nebo potom už fakt nechápu, proc lidi do odboru nejdou nebo nechcou. Třeba 500 za vstup do odboru 😉

2. 600 včetně tajných?při posledním jednání ze 14.března je uvedeno v zápisu necelých 500,kterým je strháván členský příspěvek.to přibyla stovka?nebo v zápise tajní nejsou zahrnuti?jakou sílu by pak měl počet tajných,když o nich vedení neví (myslím počty,ne jména samozřejmě ).

1. Samozřejmě, že tajní v zápisu uvedeni nejsou! Přihlášky do tajných se jen hemží, málo kdo pak si už ale navede strhávání členského příspěvku ze svého účtu.. 🙁 Ohledně smyslu tajných se vede plno debat, nicméně např. v Žilině mají jenom takové..!